ok احتیاطی

 

 

جوانسازی طبیعی

 

برای رسیدن به زیبایی و جوان ماندن پوست صورت و بدن و جلوگیری از پیر شدن پوست ، ترکیب روشهای طبیعی و استفاده ازتکنولوژیهای پیشرفته توصیه میشود.

نکته بسیار مهم این است که متاسفانه بعضی از روشهای اعلام شده توسط برخی از شرکتهای وارد کننده تجهیزات متفرقه و بدون استاندارد حالت تبلیغاتی داشته و علاوه بر اینکه نتایج درمانی خوب و موثری ندارد، احتمال ایجاد عوارض جدی هم وجود دارد.در میان بواسطه اعتماد موجود بین پزشک و بیمار متاسفانه همکاران پزشک از اعتبارشان کسر میشود ولی هیچ کدام از مراجعه کنندگان متوجه وجود مشکل از سمت شرکت های ارائه دهنده دستگاه نمیشوند .

استفاده مفید از محصولات آرایشی و عصاره های جوانساز پوست به همراه مصرف اصولی مولتی ویتامین های تقویت کننده بدن و پوست و مو در کنار استفاده از دستگاههای فوق پیشرفته، بهترین روش های جوانسازی پوست و جلوگیری از پیری پوست است.

 

تلفن تماس جهت دریافت مشاوره

22605495

09193612139

دستگاه فوق پیشرفته  لیزر فوتونا که در اروپا و امریکا از آن به عنوان معجزه قرن در زمینه جوانسازی پوست و لاغری و تناسب اندام ذکر می شود. مهمترین ، موثرترین وایمن ترین دستگاه جهت رسیدن به زیبایی طبیعی است.

خوشبختانه فقط یک شرکت توانایی تولید این دستگاه فوق پیشرفته را دارد و امکان تولید نمونه های بی کیفیت از این دستگاه در سایر شرکت ها وجود ندارد.

در لیست زیر به صورت اجمالی لیست درمان های طبیعی و ترکیبی را برایتان شرح می دهیم :

 

1- رفع شلی و افتادگی صورت:

به مرور زمان بر اثر جاذبه زمین میزان شلی وافتادگی پوست صورت بیشتر می شود و پوست خاصیت کشسانی خود را از دست میدهدو توانایی بالا نگهداشتن پوست کم می شود. این مشکل در افرادی که دچار چاقی و لاغری های شدید می شوند بسیار بیشتر دیده می شود که به واسطه عوامل دیگر مثل سیگار کشیدن و استرس این مشکل تشدید می شود.

بوسیله لیزر فوق پیشرفته فوتونا لایه های عمقی پوست مجددا ترمیم شده و بازسازی خوبی در لایه شبکه کلاژن و الاستین اتفاق می افتد که باعث افزایش میزان لیفت و سفت شدن پوست می گردد.

 

لیفت صورت

 

2- درمان جوش  صورت:

جوش صورت به واسطه علل مختلف هورمونی و تغذیه ای و حتی طبع مزاجی افراد ایجاد می شود و یکی از مهمترین دلایل ادامه دار بودن این مشکل عدم جواب دهی مناسب به درمانها، کم آب بودن پوست صورت و استفاده از مواد آرایشی رنگدانه دار است که باعث افزایش چربی پوست و تشدید مسیر التهابی پوست می گردد. به واسطه ترکیب هوشمندانه لیزر فوق پیشرفته فوتونا و ترکیب های مکمل،این مشکل به صورت عالی مرتفع می گردد.

رفع جوش صورت

 

3- رفع خط خنده:

به مرور زمان بر اثر عوامل مختلف ، پیری ناحیه صورت به ویژه در ناحیه خط خنده اتفاق می افتد که یکی از روش های درمانی مفید ،استفاده از فیلر یا تزریق ژل است که البته به علت افزایش شدید  قیمت ها که طی چند وقت اخیر ایجاد شده است برای تزریق ژل های با کیفیت عالی بایستی مبالغ چند میلیونی هزینه شود.

این مشکل به وسیله لیزر فوق پیشرفته فوتونا طی چند جلسه با هزینه عالی (جلسه ای 850.000 تومان) به صورت اصولی درمان می شود که ماندگاری آن نسبت به ژل خیلی بیشتر بوده و طبیعی است و عوارض احتمالی تزریق ژل را ندارد.

 

 

رفع خط خنده

 

4- رفع چروک دور چشم:

عضلات اطراف چشم بر اثر انقباض های طولانی و مکرر باعث ایجاد چروک دور چشم می شود که به چروک پنچه کلاغی مشهور هستند. مهمترین راه پیشگیری از ایجاد این چروک ها استفاده از بوتاکس است که در صورت ایجاد شدن می توانیم با استفاده از بوتاکس تا حدودی این چروک ها را برطرف کنیم اما برای درمان اصولی و اساسی تر استفاده از لیزر فوتونا بسیارعالی جواب داده که بدون هیچگونه جراحی، درد و سوختگی طی چند جلسه نتایج عالی را به همراه دارد.

 

درمان چروک دور چشم

 

5- رفع جای جوش:

بر اثر جوش زدن های متوالی و عمیق لایه های پوستی تخریب شده و حالت فرورفتگی در سطح پوست ایجاد می شود که ظاهر نامناسبی را در پوست ایجاد می کند. این مشکل تاثیر خیلی منفی روی اعتماد به نفس افراد دارد.

یکی از بهترین روش های درمانی ،استفاده ترکیبی از لیزر فوق پیشرفته فوتونا4 بعدی  و میکرونیدلینگ و محصولات کلاژن ساز است که

می تواند تا نتایج بسیار بسیار عالی باعث بهبود فرورفتگی های جای جوش بشود.

البته مراقبت های درمانی بعد از آن هم بسیار مهم است که باعث ایجاد لک در نواحی درمانی نشود.

 

درمان جای جوش

 

6- جوانسازی صورت:

به مرور زمان بر اثر عوامل مختلف درونی و محیطی لایه های پوست تخریب شده و مسیر پیری پوست نمایان تر می شود و از طریق

روش های مختلفی می توانیم این مسیر پیری پوست را کند کرده و حتی باعث ترمیم و جوانسازی مجدد پوست بشویم.

ترکیب حرفه ای لیزر فوتونا و سایر روش های مکمل می تواند به صورت معجزه آسائی باعث جوانسازی پوست صورت بشود. مهم ،استفاده از روش های طبیعی و بدون عارضه است . هر چند که ممکن است کمی طولانی تر بشود ولی باز هم مورد تائید مراجعه کنندگان است.

 

جوانسازی صورت با فوتونا

 

 

7- عروق سطحی پوست:

به مرور زمان بر اثر فشار روی عروق سطحی پوست در نواحی مختلف و مخصوصا نواحی ساق و ران پاها، عروق ریز به صورت متورم و برجسته نمایان می شوند که به صورت تار عنکبوتی در سطح پوست دیده می شوند. این عروق از نظر نمای زیبایی پوست برای خانم ها خیلی آزار دهنده است.

به وسیله لیزر فوتونا و لیزر کوترا بسیار عالی این مشکل مرتفع می شود.

 

رفع عروق ریز پوستی

 

 

8- رفع جای بخیه:

بر اثر جراحت های مختلف محل ترمیم زخم ممکن است طولانی بشود و حالت اسکار یا گوشت اضافه پیدا کند .هر چه زمان ترمیم این جراحت سریعتر باشد احتمال ایجاد گوشت اضافه کمتر است.

که لیزر فوتونا در یک حالت تنظیمی عالی می تواند مسیر ترمیم زخم را تسریع نماید .اگر در مسیر ترمیم تاخیر صورت گیرد و باعث ایجاد گوشت اضافه بشود بازهم لیزر فوتونا با یک سری تنظیمات دیگر می تواند طی چند جلسه باعث بهبود فوق العاده در محل گوشت اضافه بشود.

رفع جای بخیه

 

 

9- رفع خروپف در هنگام خواب:

به مرور زمان بافت های بدن خاصیت کشسانی خود را از دست داده و حالتی شل و افتاده پیدا می کند.  این مشکل در ناحیه کام نرم دهان و اطراف حلق باعث حالت افتادگی بیشتر بافت این نواحی مخصوصا هنگام خواب می شود که با حرکت هوا هنگام دم و بازدم صدای خر و پف ایجاد می شود.

به وسیله لیزر فوتونا می توانیم میزان سفتی و قدرت کشش بافت نواحی مذکور را بیشتر کنیم که باعث بهبودی فوق العاده این مشکل بشویم. بدون درد و خونریزی و بدون نیاز به استراحت در منزل است و فرد می تواند پس از انجام کار درمانی به زندگی عادی خود برگردد.

 

درمان خروپف

 

 

 

10- سفت کردن پوست گردن

پوست ناحیه گردن بواسطه نازک بودن واز همه مهمتر، میزان فشار کششی زیاد هنگام حرکت سر به اطراف احتمال شلی و افتادگی آن بیشتر می شودوانجام کارهای درمانی مختلف در این نواحی بسیار حساس و خطرناک است. به علت عبور عروق و اعصاب حساس در این نواحی با هر دستگاه یا روشی نمی توانیم این نواحی را جوانسازی کنیم.

لیزر فوتونا به واسطه ایمنی بسیار بالا میتواند این نواحی را بسیار عالی تحت پوشش خود قرار بدهد و اثرات درمانی

فوق العاده ای را به همراه داشته باشد.

 

 

سفت کردن پوست گردن

 

 

11- رفع ترک های پوستی شکم و سینه

بر اثر چاق شدن شدید پوست و افزایش فشار و کشش لایه های مختلف پوستی از هم گسیختگی بین لایه های پوستی اتفاق می افتد حالت پارگی ایجاد شده که به مرور بر اثر ترمیم ناقص حالت سفید رنگ به جای می ماند.

رفع این مشکل پوستی جزو سخت ترین درمانها محسوب شده که بواسطه ترکیب عالی لیزر فوتونا با سایر درمانها می توانیم درصد بسیار عالی درمان را کسب کنیم.

رفع ترک شکم وسینه

 

12- سفت کردن پوست شکم

تعداد زیادی از بانوان بعداز زایمان و حتی بعد از انجام عمل های جراحی زیبایی لاغری مثل لیپوماتیک ، باز هم از شل بودن پوست شکم خود ناراحت هستند. با ترکیب لیزر فوتونا و چند روش طبیعی دیگر می توانیم بسیار عالی میزان سفت شدن پوست شکم را بیشتر کنیم.

سفت کردن پوست شکم

 

 

 

13- لاغری موضعی:

در روش لاغری بوسیله لیزر فوتونا، بدون هیچگونه جراحی و سوراخ کردن در سطح پوست و…. از طریق تابش نور لیزر روی سطح ناحیه مورد نظر انرژی لازم برای رسیدن به دمای مرگ سلول چربی به بافت مورد نظر منتقل میشود .

 

با ایجاد مرگ سلول چربی ، محتویات سلول چربی وارد محیط اطراف سلولی شده و از طریق مایع بین سلولی که بنام لنف مشهور است به کبد رسیده و مسیر سوخت و ساز آن آغاز میشود.

 

این روش متوسط هر 10 الی 14 روز یکبار به مدت 30 لی 60 دقیقه انجام میشود و افراد بعد از انجام این روش میتوانند به زندگی عادی خودشان ادامه بدهند. یعنی هیچگونه استراحت در منزل یا درد و خونریزی ندارد. همچنین همزمان لیفت و سفت شدن پوست هم انجام میشود و به مرور علاوه بر لاغر شدن موضعی ، سفت شدن پوست آن نواحی هم انجام میشود .

 

در این روش آنقدر قدرت تاثیر گذاری درمانی بالا است که مشابه لیپوماتیک همسان سازی میشود وچون با استفاده از نور لیزر انجام میشود به اصطلاح لیپوماتیک لیزری یا لاغری با لیزر نامیده میشود .

همزمان با ترکیب چندین روش مکمل میتوانیم بهترین نتیجه گیری برای لاغری موضعی را کسب نماییم .

RF آر اف

امواج رادیو فرکوئنسی هستند که باعث ایجاد گرمای عمقی در لایه های بافت چربی و پوست میشوند . این امواج بی خطر بوده و اگر متناسب با نوع کاربرد خوب انتخاب شود اثرات لاغر کنندگی و سفت کنندگی خوبی دارد .

 

کویتیشن :

بوسیله امواج اولتراسوند باعث شکسته شدن دیواره سلول چربی میشود و باعث تخلیه شدن چربی به فضای بین سلولی میگردد.این روش بسیار شگفت انگیز باعث لاغری موضعی میگردد.

 

وکیوم رولر :

در این روش بوسیله سیستم خلاء و کشیده شدن پوست و بافت چربی زیر آن به داخل محفظه دستگاه و همزمان حرکت کاپ دستگاه روی سطح پوست افزایش شدید گردش خون و افزایش سوخت ساز سلول چربی اتفاق می افتد .

 

کربوکسی تراپی :

در این روش در بافت چربی گاز دی اکسید کربین خالص با گرید و تاییدیه بهداشتی تزریق میشود در این حالت بافت احساس کمبود شدید اکسیژن مینماید و عروق خونی محل مورد نظر به شدت متسع میشود و افزایش شدید گردش خون در بافت مورد نظر اتفاق می افتد . و این عمل به کمک سایر روشهای گفته شده قبلی نقش بسیار مهمی در چربی سوزی بافت مورد نظر ایفا میکنند .

 

مزوتراپی لاغری :

در این روش داروهای مخصوص چربی سوز بصورت مستیم و موضعی در بافت مورد نظر تزریق میگردد و بصورت اختصاصی فقط چربی های آن ناحیه را تحت تاثیر قرار میدهند . این موضوع وقتی اهمیت خودش را نشان میدهد که در افراد خاصی هنگام لاغری و کاهش وزن دچار لاغری شدید در ناحیه صورت میشوند و حالت پیر مانندی به صورتشان دست میدهد که بجای ایجاد این مشکل با تزریق مزوتراپی میتوانیم بصورت موضعی چربی سوزی کنیم و وضعیت زیبایی صورت را حفظ نماییم .

 

چربی سوز گیاهی :

با تجویز همزمان قرص های چربی سوز گیاهی که دارای تاییدیه وزارت بهداشت میباشند روند سوختن چربی های آزاد شده در مراحل قبلی تسریع میشود .

 

ورزش همزمان :

بعد از هر جلسه درمانی مخصوص لاغری بافت چربی محل مورد نظر بسیار خوب و مفید مستعد آزاد شدن چربی است که اگر همزمان فعالیت ورزشی با دستگاههای پیشرفته انجام شود مانع از بازجذب چربی آزاد شده در نواحی دیگر میشود .

 

رژیم غذایی:

بدون شک رژیم غذایی یکی از مهمترین اصول و قواعد رسیدن به لاغری و تناسب اندام پایدار است . اگر دستورات غذایی بصورت راحت و کاربردی برای مراجعین تنظیم شود بسیار خوب و مفید میتواند باعث لاغری و کاهش وزن میشود .

 

در مجموع با افتخار اعلام میکنیم بعد از ارزیابی های اولیه از وضعیت سلامتی و میزان بافت چربی موضعی افراد میتوانیم با تضمین صد در صد نسبت به نتیجه گیری لاغری موضعی به مراجعه کنندگان کمک برسانیم

 

 

 

 

لاغری موضعی

 

 

 

14- لیفت پلک بالا:

شلی و افتادگی پلک بالا معمولا در سنین 35 الی 40 سال شروع شده که خیلی از بانوان با این موضوع مشکل جدی دارند. البته در بعضی از مواقع تجمع بافت چربی هم در لایه های بالایی پلک باعث ایجاد پف و افزایش بیشتر سنگینی پلک می شود.

به وسیله لیزر فوتونا  بسیار عالی و بدون درد و خونریزی می توانیم سفت شدن پوست پلک بالا را شاهد باشیم.

نکته مهم این است که افراد می توانند بعد از چند جلسه درمان و رسیدن به نتیجه مطلوب، با تکرار سالانه فقط یک جلسه مانع از شلی و افتادگی پلک بالا بشود

لیفت پلک بالا

 

15_ نازکی موی سر ،ریزش موی سر ،کاهش رشد موی سر

موی سر در آقایان و بانوان یکی از شاخص های زیبایی چهره محسوب میشود و از همه مهمتر اینست که جهت حفظ و نگهداری از آن تلاش لازم صورت بگیرد و نه اینکه دچار ریزش و کاهش حجم مو شدیم به فکر درمان آن باشیم. وجود اختلالات هورمونی و مشکلات عصبی و استرس نقش بسیار زیادی در کاهش رشد موی سر و نازکس و حتی ریزش موی سر میشود واز همه مهتر اینکه از نظر ارثی اگر فرد مورد نظر دارای استعداد مخصوص آن باشد این عموامل باعث تشدید سرعت ریزش موی سر میشود .

نکته مهم اینجاست که با استفاده از روشهای طبیعی و ترکیبی و استفاده از روشهای ایمن مثل مزوتراپی موی سر ولوسیون های تقویت کننده موی سر میتوانیم جلوی ریزش موی سر را گرفته و حتی در موارد زیادی شاهد رویش موی سر باشیم .

البته جدیدا همراه با روشهای گفته شده میتوانیم از لیزر فوتونا هم کمک بگیریم که برای تقویت و رویش موی سر بسیار کمک کننده است .

 

16_ چین و چروک پیشانی

پیشانی افراد یکی از مشخص ترین و واضح ترین نقاط صورت در برخورد اولیه درمعاشرت های عمومی است و نکته مهم اینست که پیشانی دارای عضلاتی است که بر اثر انقباض باعث بالا رفتن ابروها و متعاقب آن ایجاد چروک افقی در سراسر پیشانی میشود .

این چروک ها دارای دو نوع کلی هستند . آنهایی که بواسطه انقباض عضلات پیشانی ایجاد میشوند که در اصطلاح به چروک دینامیک مشهور هستند و در حالت معمولی که انقباض عضلات نداریم این چروک ها هم دیده نمیشوند . یکی از بهترین درمانها برای رفع این مشکل استفاده از تزریق بوتاکس است .

مدل دوم چروک هایی است که مرور بر اثر انقباض عضلات پیشانی ایجاد شده و حالت ماندگار شده است . با انقاض عضلات این چروک ها بیشتر میشود و با برطرف شدن انقباض عضلات ، مقدار مشخصی از چروک روی پیشانی باقی میماند .

این گروه از چین و چروک ها با روشهای ترکیبی شامل لیزر فوتونا ، تزریق مواد کلاژن ساز ، استفاده از کرمها و قرص های کلاژن ساز و تزریق چربی یا فیلر زیر لایه چروک ، درمان میشود .

البته شاید میزان نتیجه گیری تا حدود 80 الی 85 درصد به بالا باشد ولی نکته مهم طبیعی بودن و ایمن و ماندگاری خوب این روش است .

 

 

17_ خط اخم عمیق

عضلات ناحیه خط اخم دارای قدرت عضلانی بالایی هستند و در افراد مختلف این قدرت متغییر است و درآقایان نسبت به بانوان قدرت عضلانی بیشتر است .

از طرفی بعضی از افراد عادت دارند درحالت معمولی بصورت اخم آلود باشند .و این موضوع باعث میشود به مرور هم عضلات اخم قوی تر بشوند و هم میزان چین و چروک ناحیه خط اخم بیشتر و عمیق تر بشود .

برای درمان حتما باید بصورت دوره ای بوتاکس زده بشود و قدرت عضلات را کم کنیم و همزمان از روشهای ترکیبی برای رفع خط های ایجاد شده در نواحی مختلف خط اخم کمک بگیریم که چروک های ایجاد شده را مرحله به مرحله ترمیم کنیم . ولی نکته مهم این است که باید همیشه درجات خفیفی از بوتاکس درناحیه خط اخم وجود داشته باشد که باشد بازگشت چروکها نشود .

 

 

 

18_ افتادگی ابروها  ، لیفت و بالا کشیدن ابروها بدون جراحی

به مرور زمان بر اثر جاذبه زمین ، ابروها دچار افتادگی میشوند و همچنین در بعضی موارد باعث حالت افتادگی پلک ها میشوند .

برای بالا بردن ابروها نکته مهم این است که آیا از حد معمول قبلی بالاتر برود یا به همان حالت قبل از افتادگی هم برسد کافی است ؟

برای رسیدن به حالت اول حتما باید از روشهای جراحی ، لیفت با نخ و تا حدودی تزریق بوتاکس استفاده کرد. ولی برای بالا بردن ابروها و رسیدن به حالت نرمال که قبل از مرحله افتادگی بود میتوانیم از لیزر جوانساز و سفت کننده پوست صورت بنام

فوتونا کمک بگیریم که مرحله به مرحله و آرام آرام پوست را سفت میکند . البته برای نتیجه گیری بهتر هم میتوانیم همزمان از تزریق مواد کلاژن ساز و سفت کننده پوست هم کمک بگیریم .

 

 

19_ کم پشت بودن ابرو ها ، تقویت و پر پشت کرن ابرو یا کاشت ابرو

ابروها یکی از مهمترین قسمت های مربوط به زیبایی چهره است که معمولا در خانمها به علت افزایش سن و بیماری های مختلف و برداشتن بیش از حد ابرو ، دچار کاهش و ریزش و کم پشت شدن میشود .

نکته مهم اینجاست که اول باید از نظر مسایل داخلی و مشکلات احتمالی هورمونی که باعث ریزش مو و کم پشت شدن مو ابرو میشود بررسی و اطمینان خاطر حاصل کرد بعد برای روشهای درمانی دیگر اقدام کرد .

در آخرین مرحله درمان میتوان از کاشت برو استفاده کرد ولی قبل از این مرحله میتوانیم از روشهای موثر مزوتراپی و لوسیون های تقویتی ابروها کمک گرفت.

معمولا دوره درمان بین 40 الی 70 روز است چون زمان رشد ابروها نسبت به زمان رشد موهای سایر قسمتهای بدن خیلی کند تر است .

 

20 _   چروک زیر چشم

به مرور زمان با انقباض عضلات حلقوی دور چشم و انقباض عضلات خنده و گونه ، میزان چروک زیر چشم روز به روز زیاد و زیاد تر میشود .

اگرگودی و تیرگی زیر چشم هم وجود داشته باشد باعث تشدید مشخص شدن بیشتر چروک زیر چشم میشود .

از طرفی به قسمتهای داخلی زیر چشم امکان تزریق بوتاکس نداریم و مشخصه این امر هم احتمال شل شدگی بیش از حد پلک تحتانی است .

با استفاده از روشهای ترکیبی لیزر فوتونا و کرمهای کلاژن ساز اختصاصی و تزریق مواد ضد چروک اختصاصی در زیر چشم میتوانیم در درمان این مشکل نتایج خوبی کسب کنیم .

مخصوصا اینکه برای اولین بار در دنیا است که فقز با لیزر فوتونا میتوان از داخل چشم برای رفع چروک زیر چشم اقدام کرد که این موضوع خیلی تخصصی و حرفه ای است .

 

21_   گودی زیر چشم

به مرور زمان بافت چربی زیر چشم تحلیل رفته و حالت گود افتاده زیر چشم ایجاد میشود . که این موضوه بعضی مواقع با امور کلی بدن مثل لاغری کل بدن و بیماری های مختلف همراه میشود و باعث ایجاد یک چهره غم آلود و پیر و خسته میشود .

یکی از بهترین روشهای درمانی رفع گودی زیر چشم استفاده از تزریق ژل های هیالورونیک اسید است که بسیار ایمن و مطمئن است ویا تزریق چربی به ناحیه زیر چشم است که باعث میشود بافت چربی این ناحیه ترمیم و بازسازی بشود .

 

22_  پف زیر چشم

به مرور زمان بافت زیر چشم و پلک پایین حالت شلی و افتادگی پیدا میکند که همراه با تجمع چربی در این ناحیه باعث میشود حالت پف آلود به چشم داشته باشیم .

این حالت پف زیر چشم میتواند براثر بیماریهای داخلی و قلبی و عروقی هم تا حدودی ایجاد بشود که اغلب درمواردی است که افراد خوابیده اند و بعد از خواب این مشکل ایجاد میشود .

ولی درحالت معمولی به مرور زمان این تجمع چربی در این ناحیه بیشتر و حالت بیرون زدگی بیشتر میشود . نکته مهم اینجاست که برای برطرف کردن این مشکل باروش جراحی میتوانیم چربی را تخلیه کنیم و پوست این ناحیه را لیفت کنیم .

الته با استفاده از لیزر فوتونا هم میتوانیم مرحله به مرحله هم چربی این ناحیه را کم کرد و هم میتوانیم پوست این ناحیه را سفت کرد .

البته حتما استفاده از کرم های سفت کننده پوست برای این ناحیه حتما توصیه میشود .

 

23_  تیرگی زیر چشم

ناحیه زیر چشم دارای یک شبکه عروق خونی سیاهرگی است که این عروق بواسطه بیماری های مختلف  و افزایش سن و مواردی مثل بی خوابی و خستگی بیش از حد ، دچار تخریب لایه عروقی میشود و آرام آرام تجمع مواد موجود درگردش خون در این ناحیه باعث میشود حالت تیرگی منتشری با این قسمت داده بشود .

از طرفی پوست نازک این ناحیه هم تحت تاثیر نورخورشید و سایر علل و مشکلات مربوط به حساسیت فصلی و غذایی و غیره

حالت تیرگی پیدا میکند .

این موضوع برای چهره افراد حالت پیری و خسته کننده ای ایجاد میکند که اصلا رضایت بخش نیست .

با استفاده از روشهای ترکیبی لیزر و تزریق مواد مزوتراپی جوانساز و رفع کننده تیرگی زیر چشم به همراه کرم های مخصوص میتوانیم درصد قابل توجهی در رفع این مشکل اقدام نماییم .

البته در این میان حتما باید برای رفع علل ایجاد کننده جانبی مثل مشکلات حساسیتی و مشکلات خواب و مصرف سیگار و غیره هم درمان های کمکی انجام بشود که بتوانیم نتایج خوبی بگیریم .

 

24_دانه های چربی زیر پوستی اطراف چشم (میلیا)

بافت پوست اطراف چشم بواسطه نازکی خاصی که دارند محل تجمع مواد ترکیبی چربی زیر پوستی درحالت فشرده هستند که بصورت دانه ریز سفید رنگ بصورت پراکنده و جدا از هم دیده میشود که در حالت نادر هم روی پلک بالا هم ایجاد میشود .

معمولا این افراد دارای پوست چرب و کم آب هستند که به مرور این دانه های متراکم چربی ایجاد میشود و تقریبا هم ماندگار هستند.

برای تخلیه این دانه ها حتما باید از روشهای خاصی استفاده کرد که بافت پوست نازک این مناطق خیلی آسیب نبیند . اگر خیلی بخواهیم عمیق برداشت انجام بشود احتمال ایجاد نقاط فرورفته در این نواحی زیاد است وباعث ایجاد ظاهر ناخوشایندی میشود . به همین خاطر حتما باید با احتیاط  این دانه های میلیا تخلیه بشود .

 

 

25_  لاغری صورت و گونه

وجود گونه در زیبایی صورت افراد نقش بسیار مهمی دارد و از همه مهمتر اینکه اگر صورت افراد حالت استخوانی داشته باشد وجود گونه ها زیبایی خاصی به صورت میدهد .

ولی بعضی افراد دچار لاغری صورت هستند و یک صورت ناخوشایندی از نظر فرد برایش ایجاد ایجاد میکند .

نکته مهم اینست که با تزریق چربی یا ژل درناحیه گونه میتوانیم زیبایی خوبی به صورت افراد بدهیم .البته باید حتما وضعیت شلی و قوام پوست را هم درنظر بگیریم که بتوانیم با تزریق میزان مناسبی از مواد حجم دهنده مثل ژل هیالورونیک اسید ، میتوانیم زیبایی خوبی به صورت افراد بدهیم .

 

 

26_  رفع غبغب زیر چانه ها

به مرور زمان تجمع چربی و شلی افتادگی پوست ناحیه زیر چانه و کناره های فک و صورت که به حالت غبغب مانند در می آید، یک چهره افتاده و پیر را در نظر افراد ایجاد میکند و باعث میشود آثار پیری در صورت افراد بیشتر نمایان بشود .

وجود چربی در ناحیه غبغب و حالت شلی پوست که همراه آن ایجاد میشود باعث میشود ظاهری ناخوش آیند ایجاد نماید که به خصوص در افرادی که صورت های پر و گوشت آلودی دارند این حالت بیشتر جلوه گر میشود .

در مورد رفع غبغب و تخلیه چربی این ناحیه دو روش کلی وجود دارد . یا استفاده از سیستم های تخلیه چربی سریع مثل لیپوماتیک است که طی یک جلسه بخش اعظم چربی تخلیه میشود ولی نکته مهم مبحث سفت کردن پوست بعد از انجام ایم کار است که با روشهای بستن گن های مختلف و … انجام میشود . الته متاسفانه گاها دیده میشود افراد در این مرحله دقت و اهتمام زیادی ندارند و حالت شلی و افتاگی پوست را ایجاد میکند . که باید با روشهای لیزر سفت کننده پوست یا آر اف و … سفت کردن پوست را انجام بدهند .

روش دوم استفاده از درمانهای ترکیبی شامل تزریق مواد چربی سوز مزوتراپی و استفاده از لیزر فوتونا برای از بین بردن و کشتن سلولهای چربی و همزمان سفت کردن بافت پوست از عمق آن است که بسیار بسیار عالی جواب میدهد .

نکته مهم این است که در این روش دوم کار طی چند جلسه انجام میشود و آرام آرام مراحل چربی سوزی و سفت شدن پوست اتفاق میوفته که خیلی طبیعی و ایمن و برای افراد خوش آیند تر است .

 

27_  خط خنده عمیق

به مرور بعد از سن 25 الی 30 سالگی خط خنده افراد عمیق میشود و باعث میشود این عمق خط خنده بصورت چین مانند روی صورت ظاهر بشود که در بعضی از افراد امتداد این خط خنده به نواحی اطراف و پایین تر از کناره های لب پایین میرسد .

از طرفی این ناحیه از نظر تزریق بوتاکس خیلی حساس است . اگر زیاد تزریق بشود حرکت عضلات خنده حالت مصنوعی پیدا میکند و خنده افراد غیر طبیعی میشود . چون درواقع با تزریق بوتاکس عضلات خنده حالت نیمه فلج میشوند و بواسطه این موضوع عمق خط خنده کم میشود .

برای درمان خط خنده استفاده از تزریق مواد پرکننده مثل ژل هیالورونیک اسید و چربی خیلی زود اثر میکند و تقریبا بعد از انجام کار نتیجه مثبت آن نمایان میشود .

البته استفاده از ژل هیالورونیک اسید نیاز به تکرار هر ساله یا هر دو سال یکبار دارد ولی تزریق چربی و ترمیم بعد از آن تقریبا مدت زمان بیشتری ماندگاری دارد .

 

روش بعدی استفاده از لیزر فوتونا و تزریق همزمان مواد کلاژن ساز و کرم های کلاژن ساز است . در این روش که ممکن است  دو الی سه ماه طول بکشد لایه بافت مورد نظر بصورت طبیعی بازسازی و ترمیم میشود و بصورت نرمال پوست این ناحیه به حالت چند سال قبلش برمیگردد .

این روش بعد از نتیجه گیری اولیه معمولا نیاز به یک جلسه شارژ هر شش ماه یا دوازده ماه یکبار دارد .و تقریبا مانع بازگشت مجدد این مشکل میشود .

 

28_ چروک دور لب

عضلات اطراف لبها حالت حلقوی دارند و به مرور زمان و مخصوصا در افرادی که سیگار میکشند حالت چروکیده با خطوط عمودی و متقارن در لب بالا و لب پایین ایجاد میشود .

برای درمان این مشکل میتوانیم از تزریق بوتاکس به مقدار خیلی کم استفاده کنیم که باعث میشود عضلات این ناحیه ریلاکس شده و حالت خطوط برطرف بشود .

واز طرفی میتوانیم از تزریق فیلر و مواد مزوتراپی کلاژن ساز بصورت همزمان هم استفاده کنیم که ماندگاری بالاتری دارند .

اما استفاده از لیزر فوتونا بصورت معجزه آسایی اثرات درمانی خوبی دارد و میتواند بصورت عمقی لایه های پوست این ناحیه را ترمیم کند .

 

 

29_ عروق سطحی پوست صورت

 

به مرور زمان عروق نازک پوستی دچار تغییرات تحلیل رونده و خراب شونده لایه پروتئین کلاژن و الاستین میشوند و به مرور حالت

شلی و افتادگی پیدا میکنند و بصورت رگ های نازک پوستی و حالت تارعنکبوتی مانند میشوند .

این عروق نازک پوستی به مرور قطورتر میشوند و حالت ناخوشایندی را در سطح پوست ایجاد میکنند .

مصرف سیگار ، اثرات تخریبی نور خورشید و استرس ها مهمترین عوامل افزایش دهنده شدت این تخریب ها هستند و شلی و

افتادگی زیاد پوست هم به مرور باعث افزایش میزان تخریب لایه های پوست و عروق میشود .

بوسیله نور لیزر بسیار عالی میتوانیم این عروق نازک سطحی را طحی دو یا سه جلسه برطرف کرد .

 

30 _ لک و تیرگی جای جوش

صورت افراد در معرض آسیب های مختلف محیطی قراردارد و از طرفی بخاطر شرایط درونی و اختلالات هورمونی و سایر موارد مخصوصا در دوران بلوغ شاهد جوش صورت هستیم .مشکل اصلی وقتی شروع میشود که این جوش زدن های صورت مکرر اتفاق میوفته و پوست بسیار حساس  میشود . از طرفی خیلی از بانوان بخاطر پوشاندن وضعیت جوشهای صورت از انواع کرم های رنگدانه دار و مواد آرایشی استفاده میکنند که حالت پوششی دارد و باعث میشود وضعیت جوش صورت خیلی نمایان نشود . این موضوع باعث میشود جای جوش ها بعد از خوب شدن حالت لک و تیره مانند بشود .

برای درمان این موضوع نکته مهم رعایت شرایط اولیه نگهداری پوست است و بعد استفاده از سیستم های درمانی موثر . استفاده از لیزرهای پیشرفته و کرمهای موثر بسیار بسیار تاثیر گذار است و درکنار اینها استفاده از کرمهای ضد آفتاب بدون رنگدانه .

میزان نتیجه گیری بالای 80 درصد بعد از چند جلسه درمان ، از نظر خیلی از مراجعه کنندگان عالی است .

 

 

31_ خال های روی صورت و گردن

خالهای روی صورت و گردن همیشه یکی از دغدغه خاطر های زیبایی صورت افراد است . از این مشکل تر برداشت این خالها است که اگر بدون رعایت اصول حرفه ای برداشته شود میتواند باعث ایجاد حالت گودافتادگی و ایجاد فرورفتگی در سطح پوست بشود .

اگر هم خیلی سطحی برداشته بشود حالت ماندگاری باقی مانده خال میشود و درواقع یک حالت نمیه برداشت شدن خال اتفاق افتاده است .

 

در این روش که مجموعه ما از آن بهره میگیرد از یک دستگاه فوق پیشرفته با روش آر اف میکروسرجری بهره میگیرد که باعث میشود حالت برداشت خال بصورت لایه لایه و حالت برداشتن خیلی سبک و پوست پیازی مانند باشد که بتوانیم میزان عمق برداشت خال را مدیریت کنیم .

 

32_ شفاف سازی صورت ، رفع لک و تیرگی صورت

رنگ پوست افراد علاوه بر حالت اصلی مربوط به نژاد و تیپ اصلی پوست ،تحت تاثیر عوامل درونی و بیرونی حالت تیره شدن و لک پیدا میکند .

در سطح پوست رنگدانه های ملانین وجود دارد که حالت محافظت کننده از لایه های عمقی پوست درمقابل اشعه مضرر نور خورشید است و اگر افراد مدت طولانی در معرض نورخورشید قراربگیرند حالت تیره شدن پوست شدیدتر میشود و دقیقا در نواحی صورت و گردن و دستها نسبت به نواحی که حالت پوشیده تر دارد حالت دورنگ شدن را داریم .

در بعض موارد بخاطر اختلات هورمونی حالت لک های خاص در نواحی گونه یا پیشانی ایجاد میشود و بعضی مواقع بعد از حاملگی نیز این لک ها ایجاد میشود که به ملاسما مشهور است .

از طرفی بخاطر استفاده مداوم از لوازم آرایشی و استفاده از مواد کم کیفیت ، لایه سطحی پوست تخریب میشود و حالت

خشکی و تیرگی پیدا میکند . به عبارت ساده تر بعضی مواقع پوست افراد حالت خسته و بی حال است که تقریبا حالت تیره مانند هم شده است .

با روشهای ترکیبی لیزر شفاف کننده و کرم های مخصوص و حتی استفاده از روشهای تخصصی شفاف سازی صورت با مواد تزریقی ، میتوانیم شفافیت و جلوه بسیار زیبایی به پوست بدهیم .

البته این روشهای درمانی حتما باید با روشهای پیشگیرانه و سیستم های پاکسازی درونی هم ممزوج بشود تا اثرات درمانی عالی تری داشته باشد و مداومت بیشتری داشته باشد .

فیلم شفاف سازی صورت را در این قسمت مشاهده بفرمایید

 

33_ خشکی و کم آب بودن صورت ، آبرسانی سطحی و عمقی صورت

 

آب و رطوبت پوست یکی از مهمترین و حتی اصلی ترین فاکتور جوانسازی و زیبایی پوست است .

خیلی از افراد وقتی یک پوست آب دار و مرطوب و سرحالی دارند حتی اگر از روشهای خاصی برای زیبایی صورتشان استفاده نکرده باشند بازهم از دید دیگران بسیار سرحال و شاد و سرزنده به نظر میرسند .

اگر به پوست اطفال دقت کرده باشید یک شادابی و سرحالی خاصی دارند . این موضوع بخاطر وجود ماده اصلی نگهدارنده آب در پوست بنام هیالورونیک اسید است که باعث میشود وضعیت پوست از نظر آبرسانی و جوان ماندن خیلی شاد و سرحال باشد .

تا سنین میانسالی میزان تولید و ماندگاری ماده هیالورونیک اسید در پوست خوب و مناسب است و از سنین میانسالی به بعد میزان این ماده به مرور کم و کمتر میشود .

در سنین بالای 60 سال کمبود این ماده در لایه های پوست به خوبی نمایان تر میشود و اگر از سنین 35 سال به بعد بصورت اختصاصی درمورد آبرسانی پوست تلاش صورت بگیرد اثرات کم آبی در سنین بالاتر کمتر نمایان میشود .

برای رفع کم آبی پوست دو روش کلی داریم

استفاده از کرم ها آبرسان عالی

یا استفاده از مواد آبرسان تزریقی

این روش بسیار عالی و موثر باعث رفع خشکی و کم آبی پوست میشود و اگر با کرم های آبرسان قوی و حرفه ای ممزوج بشود اثرات بسیار عالی تری را نشان میدهد .

 

34_رفع چربی زیاد پوست صورت

پوست صورت دارای غدد مخصوص تولید و ترشح چربی پوست است که بواسطه عموامل مختلف و موارد مربوط به اختلالات هورمونی یا افزایش عملکرد غدد چربی پوست دارای ترشح هورمونی بیش از اندازه تر میشود . این مشکل زمانی تشدید میشود که در ایام بلوغ میزان ترشح هورمونهای جنسی زیادتر میشود و بالطبع باعث افزایش میزان چربی پوست میشود. اگر همزمان مشکل عفونی هم به این بافت چربی اضافه بشود مشکل جوش صورت اضافه میشود .

از طرفی با روشهای پاکسازی در سطح پوست تا حدودی میتوانیم میزان چربی پوست را کم کنیم .

با استفاده از سیستم لیزر پیشرفته میتوانیم میزان فعالیت سیستم تولید چربی توسط سلولهای سازنده چربی را به حد متعادل

نزدیکتر کنیم و از همه مهمتر اینکه با استفاده از تابش نور لیزر میتوانیم جوانسازی عمقی در بافت مورد نظر ایجاد کنیم که به پایدار ماندن این حالت عملکرد سلولها کمک بیشتری میکند .

با کمک کرم های مخصوص متعادل کننده چربی پوست هم میتوانیم میزان فعالیت بافت سازنده چربی را کنترل کنیم ولی از همه مهمتر کنترل سیستم هورمونی است که دراین زمینه بسیار مهم و اساسی است .

 

 

35_ رفع منافذ باز گونه ها

منافذ روی پوست صورت محل تخلیه سبوم تولید شده در سلولهای لایه میانی پوست به بیرون از پوست است که این سبوم از

مواد مختلفی با ترکیب چربی مانند ساخته شده است .

زمانیکه این مواد میخواهند از سطح پوست تخلیه بشوند از منافذ پوست که به حالت قیف برعکس است به بیرون پوست تخلیه

میشود . قست دهانه کوچک این منافذ در سمت سطح پوست است و هرچقدر این دهانه بزرگتر باشد نمای سطح پوست

حالت منفذدارتر نمایان میشود .

مواد سبوم که میخواهند از این مجاری خارج بشوند اگر خیلی غلیط و سفت باشند موقع خارج شدن از این منافذ باعث گشادی

و بزرگتر جلوه دادن این منافذ میشوند

از طرفی هرچقدر میزان آب موجود در این مواد سبوم کمتر باشد یعنی این مواد غلیط تر است و هنگام خروج از پوست باعث

افزایش میزان قطردهانه منفذ میشود .

با دو روش ترکیبی حرفه ای میتوانیم تا حد زیادی این مشکل را برطرف کنیم . البته کنترل میزان چربی پوست و بررسی وضعیت هورمونی در اولویت اصلی قراردارد در غیر اینصورت این روشهای درمانی نتایج عالی ندارند .

ابتدا با سیستم لیزر پیشرفته تقویت اصلی لایه های داخلی پوست انجام میشود و سپس با استفاده از مواد آبرسان قوی میزان رطوبت عمق پوست افزایش پیدا میکند .

این روشها به همراه سیستم های مکمل کنترل کننده عوامل درونی باغث کسب نتایج عالی میشود. ولی حداقل بالای سه الی چهار ماه زمان نیاز است که به نتایج خوب برسیم .

 

36_ رفع تیرگی زیر بغل و نواحی خاص

پوست ناحیه زیر بغل و نواحی بیکینی و ژنیتال محل تخلیه غدد عرق هستند که  تراکم آنها در این نواحی بیشتر از سایر نقاط است . همزمان با خروج عرق از بدن و دفع سموم مختلف که در بعضی مواقع همراه با بوی خاصی است ، تغییر رنگی هم در این نواحی ایجاد میشود .

از طرفی بواسطه وجود مو در این نواحی و استفاده از روشهای رفع مو مثل تیغ زدن  یا اپیلاسیون ، به افزایش این تیرگی کمک

بیشتری میکند . در بانوان به دلیل تغییرات هورمونهای دوران حاملگی میزان این تیرگی بیشتر میشود . از طرفی بواسطه

استفاده از لباسهای زیر که گاها خیلی تنگ هستند این سایش بسیار بیشتر اتفاق میوفتد .

برای رفع تیرگی این نواحی با ترکیب لیزر و استفاده از کرمهای روشن کننده اختصاصی میتوانیم نتایج شگفت آوری را کسب کنیم

البته این مسیر درمانی طی دو بازه زمانی انجام میشود . ابتدا یک دوره دو الی چهار ماهه است که به نتایج عالی میرسیم .و سپس استفاده از روشهای نگهدارنده است که مانع از برگشت تیرگی این نواحی بشویم .همزمان هم استفاده از لیزر موهای زائد جهت جلوگیری از تیغ زدن و یا اپیلاسیون ، هم بسیار عالی است .

 

37_زگیل ، میخچه ، و ضایعات پوستی

ضایعات سطحی پوست مثل زگیل ، خال ، میخچه و… همیشه هم از نظر زیبایی و سایر برای افراد مشکل ساز هستند و باعث

میشود که به مرور زمان درمان این موارد سخت تر هم بشود .از طرفی بعضی از این مشکلات ریشه در لایه های عمقی پوست دارند و درمان طی یک جلسه اصلا به صلاح نیست و باید حداقل طی دو یا سه جلسه انجام بشود .

که هم فرصت برای ترمیم و بازسازی بافت مورد نظر وجود داشته باشد و هم لایه لایه برداشت این ضایعات پوستی انجام بشود که باعث آسیب به لایه های میانی پوست و ایجاد حالت اسکار و حالت فرورفتگی در سطح پوست نشود .

 

38_ تزریق بوتاکس صورت

جهت پیشگیری از ایجاد و ماندگاری چروک در سطح پوست صورت یا رفع چروک فعلی میتوانیم از تزریق بوتاکس با کیفیت خوب استفاده کنیم و در بهترین حالت میزان ماندگاری بوتاکس متوسط 4 الی شش ماه به بالا است . البته اگر از روشهایی که باعث از بین رفتن سریع اثرات بوتاکس میشود پرهیز نمایید میتوانیم ماندگاری بوتاکس را هم بیشتر داشته باشیم .

البته بصورت ناحیه ای هم میتوانیم تزریق بوتاکس داشته باشیم مثلا فقط ناحیه خط اخم یا فقط ناحیه دور چشم .

البته برای افرادی که بخواهند در طرح مراجعه کنندگان ویژه ثبت نام کنند تخفیف خوبی برای تزریق بوتاکس درنظر گرفته میشود .

مراحل اثر بوتاکس

39_ رفع تعریق زیر بغل و کف دست با تزریق بوتاکس

 

امروزه یکی از مشکلات و شکایت های خاص بعضی از مراجعه کننده گان وجود تعریق شدید زیر بغل و نمایش آثار آن روی لباس است که جهت حضور در اجتماع برای افراد خیلی آزار دهنده است .

همچنین وجود تعریق زیاد درکف دست و پا به علل مختلف ازجمله استرس و مشکلات هورمون تیروئیدی و … نیز برای افراد و مخصوصا کسانی که کارهای خاصی با دست انجام میدهند مشکل ساز شده است

 

برای رفع این مشکلات یکی از راهکارهای آسان و موثر تزریق بوتاکس در نواحی مورد نظر است که درصد زیادی از این مشکلات را مرتفع میکند .

بوتاکس زیر بغل

40 _ کاهش درد میگرن با تزریق بوتاکس

بواسطه انقباض های ناشی از تحریک اعصاب نواحی مختلف سر که بر اثر حملات میگرنی ایجاد میشود سردرد های شدیدی در

افراد دارای میگرن ایجاد میشود که به مرور باعث افت کیفیت زندگی این افراد میشود . از طرفی چون علت ایجاد میگرن نامشخص است اغلب درمانهای مسکن و نگهدارنده انجام میشود و درزمینه پیشگیری کارهای موثری وجود ندارد .

یکی از راههایی که میتوانیم تعداد حملات و قدرت انقباضی هر حمله میگرنی را کاهش بدهیم استفاده از تزریق بوتاکس در عضلات سر در نواحی مختلف است .

در این حالت ما نمیتوانیم جلوی شروع حملات را بگیریم ولی میتوانیم اثرات دردآور ناشی از انقباض های عضلات سر را کم و قابل تحمل تر کنیم .

به همین خاطر تزریق بوتاکس برای کنترل و کاهش درد و شدت حملات میگرنی بسیار عالی و موثر جواب میدهد .

 

 

41_ تزریق ژل لب ، گونه ، خط خنده و زاویه سازی فک

یکی از راههای زیبایی دادن به نواحی مختلف صورت ، استفاده از تزریق ژل های هیالورونیک اسید با کیفیت خوب است که بسیار عالی و موثر است .

فیلر ها که به معنی پر کننده هم گفته میشوند شامل تزریق ژل هیالورونیک اسید یا تزریق چربی هستند .

برای فرم دهی زیباتر درنواحی مختلف لب و گونه ها بهتر است ابتدا مقدار متوسطی از ژل هیاورونیک اسید تزریق بشود و درصورت نیاز جهت افزایش حجم ، مقادیر بیشتر تزریق بشود .

این ژل های هیالورونیک اسید به مرور زمان شروع به جذب آب میکنند و بصورت کامل و عالی نواحی مورد نظر را پر میکنند .

برای فرم دهی نواحی خط خنده و زاویه فک هم بسیار عالی جواب میدهند

جهت مشاهده نمونه های تزریق شده میتوانید به پیج اینستاگرام مجموعه به آدرس زیر سر بزنید

 

https://www.instagram.com/atrinaclinic.ir/

 

44_ مزوتراپی

مزوتراپی به معنای رساندنمواد موثره به نواحی مختلف جهت انجام اثرات درمانی مورد نظر است .

مواد با کیفیت بصورت تزریقی در عمق های مختلف تزریق میشوند . مثلا برای رفع چربی و لاغر کردن بافت مورد نظر در عمق هشت  الی یازده میلیمتری تزریق انجام میشود وبرای رفه لک و تیرگی در عمق 2 الی 3 میلی متری است .

از طرفی با توجه به اینکه این مواد از جنسهای مختلفی هستند باید نسبت به پروتکل درمانی بصورت انفرادی یا ترکیبی

استفاده بشود که بتوانیم بهترین نتیجه را دریافت کنیم .

از روش مزوتراپی برای شفاف سازی صورت ، رفع چین و چروک، سفت کردن پوست، رفع چربی و لاغر کردن غبغب ، رفع ریزش موی سر و کمک به رویش مجدد موی سر ، آبرسانی عمقی پوست ، رفع لک و تیرگی نواحی پوست ، و افزایش کیفیت و قوام پوست کمک بگیریم .

درواقع یکی از روشهای معجزه آسای جوانسازی در علم زیبایی ، استفاده از مزوتراپی و کمک از روشهای جانبی مثل لیزر و … است

 

45_ لیزر موهای زائد

یکی از بهترین روشهای از بین بردن موهای زائد بدن استفاده از دستگاههای لیزر موهای زائد است که با نامهای مختلف در کشور در مراکز درمانی معتبر درحال کار هستند .

دستگاههای لیزر موهای زائد باید دارای قدرت تنظیم انرژی برای حالت های مختلف ضخامت مو و رنگ پوست باشد که بتواند در

با کیفیت مناسب نور تابانده شده به محل فولیکول مو باعث سوختن ریشه مو بشود ولی به بافت پوست اطراف آسیبی رسانده نشود .

به همین خاطر با انتخاب صحیح مراکز جهت انجام لیزر موهای زائد ایمنی و کیفیت و قیمت مناسب را با هم تجربه کنید .

*********************************************************

در مرکز پوست و مو آترینا واقع در خیابان فرشته کلیه خدمات فوق را یا کیفیت عالی و قیمت مناسب دریافت نماید و اگر تمایل دارید جزء مشتریان ویژه قرار بگیرید و تخفیف های خاص  بهره مند بشوید از طریق فرم زیر ثبت نام بفرمایید .

با توجه به محدودیت های نوبت دهی مربوط به وضعیت کرونا و حفظ کیفیت برتر خدمات ، لطفا در قسمت فرم مربوطه اطلاعات کامل را بیان بفرمایید تا بتوانیم بهترین خدمات رسانی را خدمت شما داشته باشیم .

 

فرم مشتریان ویژه

  • اگر تمایل دارید در گروه مشتریان ویژه عضو بشود و از تخفیفات ویژه یا خدمات اختصاصی مربوطه بهره مند بشوید ، درصورتیکه پیج اینستاگرام با فالور واقعی دارید را ثبت بفرمایید .