خانه

مرکز پوست ، مو جراحی پلاستیک آترینا با همکاری جمعی از متخصصین و استاید مجرب و خوشنام در زمینه امور مربوط به پوست مو و جراحی های پلاستیک ، در یک مرکزشیک و مجهز اقدام به فعالیت نموده و با کلینیک های معتبر و دارای مجوز از وزارت بهداشت همکاری کامل دارند .

اساس کاری مجموعه آترینا رعایت اصل احترام به مراجعه کننگان برمبنای ارائه بهترین خدمات با قیمت مناسب است به همین دلیل با استفاده از دستگاههای استاندارد و با کیفیت عالی و مواد مصرفی مرغوب درکنار پرسنل حرفه ای و مجرب ،سعی در ارائه بهترین خدمات را داشته و امیدواریم این سعی و تلاش مجموعه موجب رضایت و خرسندی شما عزیزان بشود.


بوتاکس
تزریق بوتاکس

لیفت صورت
لیفت صورت

مزوتراپی
مزوتراپی

شفاف سازی صورت
شفاف سازی صورت

آبرسانی عمقی
آبرسانی عمقی

میکرودرم لیزری
میکرودرم لیزری

تزریق ژل
تزریق ژل

اصلاح فرم بینی
اصلاح فرم بینی

زاویه سازی فک
زاویه سازی فک

رفع غبغب
رفع غبغب

درمان سلولیت
درمان سلولیت

ابدومینوپلاستی
ابدومینوپلاستی

نکات مهم در مورد تزریق بوتاکس

بوتاکس در واقع سم ضعیف شده ای است که باعث فلج موقت و برگشت پذیر غضلات میشود و متناسب با محلی که تزریق میشود باعث عدم فعالیت عضلات آن ناحیه میشود.

نکته مهم اینجاست که این ماده توسط شرکت های مختلفی ساخته میشود که اغلب این شرکتها دارای تخصص و تیم حرفه ای به همراه به روزترین دستگاههای مورد نیاز برای تولید بوتاکس هستند. تنظیم مقدار دوز ماده بوتاکس در ویال های بسته بندی شده ،و استفاده از مواد نگهدارنده بی خطر برای حفظ اثر بوتاکس ،مهمترین قسمت علم و تکنولوژی تولید بوتاکس است . اگر دوز ماده بوتاکس کم یا زیاد باشد بعد از تزریق متوجه اثرات درمانی کم یا زیاد میشویم که در کنترل پزشک نیست . واگر مواد نگهدارنده غیر استاندارد باشد احتمال ایجاد حساسیت های شدید و خطر مرگ وجود دارد .

ادامه مطلب ….

 


قیمت بوتاکس