با سلام و عرض احترام

مرکز پوست و مو آترینا واقع در خیابان فرشته ساختمان داریوش ، در یکی از بهترین موقعیت های شهر تهران جهت انجام امور مربوط به مراجعه کنندگان درزمینه پوست و مو تجهیز و راه اندازی شده است .

این مرکز درحال تکمیل مسیر اخذ مجوز درمانگاه تخصصی پوست و مو است و درحال حاضر بصورت مطب درحال ارائه خدمات به مراجعه کنندگان گرامی است .

همچنین طی این ایام درمسیر تکمیل کادر نیروی انسانی حرفه ای و با تجربه ، درحال جذب نیرو میباشیم .

در حال حاضر ساعت کاری مجموعه از ساعت 12 ظهر الی 8 شب است و بعد از مدتی که از فعالیت مجموعه بیشتر شد بصورت دو شیفت کاری صبح و عصر تقسیم بندی میشود و بصورت چرخشی و هفتگی پرسنل یک هفته شیفت صبح و یک هفته شیفت عصر هستند .

شیفت صبح از ساعت 8:45 الی ساعت 17 است و حدود 8 ساعت کامل است .

شیفت عصر از ساعت 16:45 الی پایان وقت کار مطب که فعلاحدود ساعت 20 الی 21 است . و معمولا 3 الی 4 ساعت کاری است.

امکان شیفت ثابت صبح یا عصر  نیست و بصورت هفتگی بین پرسنل هر قسمت جابجایی داریم .

تمام پرسنل حداقل دارای دو سال سابقه کاری و آشنایی به کار در مطب پوست و مو یا کلینیک را داشته باشند .

دارای ظاهر آراسته، حسن برخورد و توانایی جذب و صحبت کردن خوب با مراجعه کنندگان باشند

خط قرمز این مرکز صداقت پرسنل ، برخورد مناسب با مراجعه کنندگان و سایر همکاران و تعهد و مسئولیت پذیری بالای کاری است . لطفا اگر در این موارد احساس میکنید مشکل خاصی وجود دارد از مطالعه ادامه موارد صرفه نظر بفرمایید .

تمام همکاران باید به امور مربوط به اینترنت ، سرچ گوگل ، امور مربوط به فضای مجازی و اینستاگرام آشنایی خوبی داشته باشند .

برای پرسنل استخدامی جهت کار لیزر حتما داشتن تجربه کار لیزر و آشنایی با این گروه از دستگاهها الزامی است و ترجیحا داشتن مدارک آموزشی مرتبط با این موضوع بسیار مهم است .

برای کادر مرتبط با درمان شامل پرستاران ، اتاق عمل ، هوشبری . و… حتما داشتن پایان طرح الزامی است .

برای تیم منشی ، پاسخگویی به تلفن ها و کال سنتر ، و پشتیبانی ، حتما آداب معاشرت خوب و لحن صحبت و رعایت ادب و احترام الزامی است .همکارانی که به نرم افزار های فتوشاپ و ادیت فیلم مسلط هستند دارای امتیاز بالاتری برای استخدام هستند

همکارانی که دارای سوابق مدیر داخلی کلینیک بودند نیاز به دریافت توضیحات تکمیلی و شنیدن تجربیات حرفه ای تر این همکاران هستیم .

تمام همکاران در هر جایگاه کاری بصورت دو نفر مکمل هم هستند .یعنی مثلا برای اپراتور لیزر موهای زائد ، دو نفر پرسنل استخدام میشوند و یکی برای صبح و یکی برای عصر است . حتما این افراد باید دارای روحیه بالای همکاری و پوشش دادن همکاران درشرایط خاص مثل مرخصی ، بیماری ، یا شرایط بحرانی را داشته باشند .

بعد از بررسی و مصاحبه حضوری اولیه ، به مدت 10 الی 14 روز دوره آشنایی اولیه داریم که طرفین با کلیات محل کار و روحیات همدیگر بیشتر آشنا بشویم .

سپس یک دوره سه ماهه داریم که میزان تعهد کاری همکاران بررسی بشود و در صورت رضایت طرفین ادامه همکاری مسیر میشود .

لطفا همکارانی که در زمینه پوست و مو سابقه فعالیت ندارند در قسمت منشی و پشتیبانی اطلاعات پر نکنند .

از نظر مسیر رفت و آمد به محل مجموعه لطفا از طریق سایتهای مسیریاب موقعیت و زمان رسیدن را بررسی بفرمایید . مخصوصا از نظر برگشت به منزل در اتمام زمان کاری .

از نظر بیمه فعلا امکان انجام بیمه مقدور نمیباشد .

از نظر حقوق دریافتی بصورت ترکیب حقوق ثابت ، پورسانت ، پاداش درنظر گرفته شده است که از مبلغ سه میلیون تا بالای نه الی ده میلیون تومان درماه قابل پرداخت برای همکاران است به شرط محقق شدن میزان توانمندی نفرات .

جهت برنامه ریزی برای جلسه مصاحبه حضوری ابتدا اطلاعات اولیه را از طریق فرم زیر ثبت بفرمایید تا بعد از بررسی اولیه جهت جلسه حضوری با شما هماهنگی لازم انجام بشود . با تشکر

استخدام